Base Camp na Facebooku

02/11/2021 05:26 AM
Pokračujeme v krasojízdě 😊 přátelé, bude to pecka ❤ zapojení personálu je samozřejmostí 🤣 P.S. díky holky ❤
A na Vás, moji milí, už se neskutečně těšíme ❤ tak snad na brzkou shledanou 😍(Feed generated with FetchRSS)

01/27/2021 02:33 AM
Dobré ráno všem příznivcům :) ani v době covidové nezahálíme a snažíme se pro Vás BC opět trošku vylepšit ❤ tentokrát projde velkou změnou patro. Tak na nás myslete, ať se tu co nejdříve budeme moci sejít nad škopkem :) leč se to v tomto období moc lidem nelíbí, snažíme se zůstávat pozitivní 😊 držme si palce a buďte zdraví, těšíme se na Vás 😍 za tým BC Leňa :)

(Feed generated with FetchRSS)

12/31/2020 05:49 AM
Dnes už jen krátce. Zkrátka DÍKY ZA VŠE :) přejeme Vám do nového roku hlavně zdraví, protože nic jiného není důležitější ❤ snad se opět brzy uvidíme ❤(Feed generated with FetchRSS)

12/23/2020 10:58 AM
Naši nejmilejší ❤ DÍKY, díky za Vaši přízeň a podporu v letošním, poněkud zvláštním, roce. Letošek se pro většinu z nás zdá spíše jako špatný sen. Když jsme si na silvestra na zahrádce ťukali přípitkem a přáli si všechno nejlepší, nikdo z nás netušil, jak těžký rok nás všechny čeká. Nezbývá nám než doufat, že to nejhorší je snad za námi a v novém roce už bude jen lépe. I tak se toho stalo spoustu dobrého, vyrostla nám pergola, přivítali jsme do našich řad skvělé kolegyně a celkově jsme od Vás cítili neskutečnou podporu.
Chtěli bychom Vám za celý kolektiv popřát krásné Vánoce, ať je ten nový rok veselejší, ať jsme všichni zdraví a ať se opět můžeme potkávat s úsměvem na rtech a sklenicí v ruce. Jsme neskonale vděční, že Vás máme, ty nejlepší a nejpřívětivější zákazníky a kamarády ❤ nyní je čas za tímto rokem udělat tlustou čáru a obejmout všechny milované.
Už se nemůžeme dočkat, až se naše brána znovu otevře a všichni společně si připijeme na lepší zítřky.
Díky za vše ❤
S vděčností v srdci a velkou úctou za celý tým BC Leňa ❤(Feed generated with FetchRSS)

12/18/2020 04:17 AM
ZACHRAŇTE VÁNOČNÍ STROMEČEK! Naši milí, rádi někomu darujeme náš krásný vánoční stromeček, který nám stojí na zahrádce. Jedná se o cca 2m vysokou černou borovici. Moc by nás mrzelo, kdyby tam musel zůstat stát sám a ve tmě. Chceme, aby někomu z Vás udělal radost a tím uděláte radost i nám. Proto Vás prosíme, ujměte se jej někdo ❤(Feed generated with FetchRSS)