Base Camp na Facebooku

12/31/2020 05:49 AM
Dnes už jen krátce. Zkrátka DÍKY ZA VŠE :) přejeme Vám do nového roku hlavně zdraví, protože nic jiného není důležitější ❤ snad se opět brzy uvidíme ❤(Feed generated with FetchRSS)

12/23/2020 10:58 AM
Naši nejmilejší ❤ DÍKY, díky za Vaši přízeň a podporu v letošním, poněkud zvláštním, roce. Letošek se pro většinu z nás zdá spíše jako špatný sen. Když jsme si na silvestra na zahrádce ťukali přípitkem a přáli si všechno nejlepší, nikdo z nás netušil, jak těžký rok nás všechny čeká. Nezbývá nám než doufat, že to nejhorší je snad za námi a v novém roce už bude jen lépe. I tak se toho stalo spoustu dobrého, vyrostla nám pergola, přivítali jsme do našich řad skvělé kolegyně a celkově jsme od Vás cítili neskutečnou podporu.
Chtěli bychom Vám za celý kolektiv popřát krásné Vánoce, ať je ten nový rok veselejší, ať jsme všichni zdraví a ať se opět můžeme potkávat s úsměvem na rtech a sklenicí v ruce. Jsme neskonale vděční, že Vás máme, ty nejlepší a nejpřívětivější zákazníky a kamarády ❤ nyní je čas za tímto rokem udělat tlustou čáru a obejmout všechny milované.
Už se nemůžeme dočkat, až se naše brána znovu otevře a všichni společně si připijeme na lepší zítřky.
Díky za vše ❤
S vděčností v srdci a velkou úctou za celý tým BC Leňa ❤(Feed generated with FetchRSS)

12/18/2020 04:17 AM
ZACHRAŇTE VÁNOČNÍ STROMEČEK! Naši milí, rádi někomu darujeme náš krásný vánoční stromeček, který nám stojí na zahrádce. Jedná se o cca 2m vysokou černou borovici. Moc by nás mrzelo, kdyby tam musel zůstat stát sám a ve tmě. Chceme, aby někomu z Vás udělal radost a tím uděláte radost i nám. Proto Vás prosíme, ujměte se jej někdo ❤(Feed generated with FetchRSS)

12/14/2020 07:56 AM
Naši nejdražší, vypadá to, že koncem týdne už nám opět nebude dovoleno pracovat a Vám bude zakázáno přijít. Proto Vás prosím, přijďte nás ještě podpořit. Přijďte si na punč nebo pivo, dejte si k tomu náš skvělý nakládaný hermelín nebo utopence, přijďte nám pomoci alespoň trošku ztenčit naše zásoby. Doba není lehká pro nikoho, ale tohle už opravdu přestala být legrace. Zatím jsme otevření denně od 14h do 20h, tak se na Vás budeme těšit s rouškou na tváři a s úsměvem v očích ❤ za tým BC Leňa(Feed generated with FetchRSS)

12/06/2020 10:34 AM
Přijďte se ohřát výborným punčem na náš vánoční dvůr ❤ máme širokou nabídku různých punčů, bombardino, horkou čokoládu se šlehačkou, pečené čaje a to vše i s sebou do kelímku ❤(Feed generated with FetchRSS)